Leden Ondernemersvereniging Waalsprong

 

Hieronder tref je onze ledenlijst aan.

Als je interesse hebt in het lidmaatschap, neem dan even contact met ons op.

 

Bedrijfsnaam Contactpersoon Website
Aannemers- & Grondverzetbedrijf van Wijk A. den Hartog www.vanwijkgrondverzet.nl
Aannemingsbedrijf Jansen & Van Ralen  E. van Ralen

www.jansenenvanralen.nl

Accucentrale R. van Wijngaarden www.accucentrale.nl
Administratieve dienstverlening M. Hendriks M. Hendriks  
Advocatenkantoor De Mul/Zegger D. van Alst www.dmz.nl
Advocaten van Nu  T. Hendriks www.advocatenvannu.com
Albert Heijn Nijmegen Noord T. Hofman www.ah.nl
Andriessen Ontwerp J. Andriessen www.andriessenontwerp.nl
Apotheek de Waal A. Nijholt www.apotheekdewaal.nl
Assurantiekantoor Derksen  Mw. R. Derksen  
Autobedrijf Frank Pluym F. Pluym www.frankpluym.nl
Autobedrijf H. van Doorn D. Del Sole www.hartge.nl
Autobedrijf J. Buurman J. Buurman www.josbuurman.nl
Autoservice De Betuwe H. Bardoul www.autoservicedebetuwe.nl
Barenbrug Holland  J. van der Wielen www.barenbrug.nl
Beauty & the Nails Manuela mw. M. Queens www.beautyandthenails.nl
Ben Brouwer Tweewielers B. Brouwer www.benbrouwerlent.nl
Berns Nijmegen G. Vogels www.bernsnijmegen.nl
Bierproeven.nu I. Thijssen ​www.bierproeven.nu
Bloemtiek Bellis F. & G. Disveld  
Brasserie 1910 P. van Damme www.brasserie1910.nl
Buiten Makelaars & Taxateurs W.van Dijk www.buiten.nu
Café Eten en Drinken M. Houkes www.cafe-etenendrinken.nl
Carod Mw. O. Kortsmit www.carod.nl
Chimpie Champ R. Ebbers www.chimpiechamp.nl
Computron R. van den Brink www.computron.nl
Core-HR Mw. M. Corbeek www.core-hr.nl
Cowpunks T. Buurman www.cowpunks.nl
Dakraamspecialist Allard Toonen A.Toonen ​www.dakraamlent.nl
De Spil H. Schuijffel www.hshoreca.nl
De Timmerwinkel H. Boerboom  
Den Hartog & Hoogveld F. den Hartog en
T. Hoogveld
www.dhenh.nl 
Den Hartog tuincreaties B. den Hartog www.denhartogtuinen.nl
Denned Installatietechniek B.V. Teun Biemans www.denned.nl
Dierenkliniek Lent Mw. E. Boonstoppel www.dierenklinieklent.nl
Dierenkliniek de Waalsprong Mw. F. van Doorn www.dierenkliniekdewaalsprong.nl
Digishock A. Olsder www.digishock.com
Dikkenberg tweewielers N. Arends www.dikkenbergtweewielers.nl
Drukkerij Edson H. Edelenbosch www.edson.nl
Drukkerij van der Weerd C. Kolk www.drukkerijvanderweerd.nl
EGT R. van Eeuwijk www.e-g-t.nl
English is our Business M. Peart www.englishisourbusiness.nl
Evers Specials B.V. J. Kuijper www.eversspecials.nl
Finovion Nijmegen M. Bouwman www.finovion.nl
Fitcenter Feelgood N. Ebben www.fcfeelgood.nl
Fort Lent mw. T.Schreuders www.fortlent.nl
Gaby Gorter Fotografie Mw. G. Gorter www.gabygorter.nl
Gacon B.V. M. Gasseling www.gacon.nl
Gana verzekeringen W.Artz www.gana.nl
Garage Hoogsteder B.V. J. Hoogsteder www.garagehoogsteder.nl
Garagebedrijf Zaat Oosterhout mw. R. Zaat www.garagezaat.nl
Gardenstreet B.V. B. Evers  
Geknipt voor uw tuin H. Mombarg www.gekniptvooruwtuin.nl
Global Lexis online marketing mw. C.Bakker www.online-marketing-strategie.nl
Goedrecht Advocaten R. Schrömbges/ B.van Treijen www.goedrechtadvocaten.nl
Handelsonderneming Brink R. van den Brink  
Henny van Doorn B.V. H. van Doorn  
Handels/cactuskwekerij Jos Disveld BV J. Disveld  
Heijting Milieuservice E. Heijting www.heijtingmilieuservice.nl
Het Bloemenschuurtje A. Jansen  
Hop Ontwerp J. Hoppenbrouwers www.hopontwerp.nl
Houterman Autosleepdienst P. Houterman www.houterman.net
H. Peters van Ton Infra Project Management H. Peters van Ton www.hpetersvanton.nl
IJzer advocaten M. Wagemans www.ijzeradvocaten.nl
In Beeld Makelaardij Mw. M. Boekhorst www.inbeeldmakelaardij.nl
Installatiebedrijf Houterman H. Houterman  
J. Bongers Drankhandel F. Kruisen www.bongersdranken.nl
Jacobs Beheersbaar Onderhoud B. Jacobs www.jacobsbo.nl
Kapsalon Double You W. Looijschelder www.kapsalon-doubleyou.nl
Keizer Karel Bedrijfsmakelaars M. Hulshof www.kkbedrijfsmakelaars.nl
Ketelhuis O. Yakkan www.ketelhuislent.nl
Kluswijs Nijmegen-Noord / Oosterhout R. Bosman www.kluswijsnijmegen.nl
Knipping de Beijer Holding B.V. Th. Knipping  
KPI Management L. Kuipers www.kpimanagement.nl
Landwinkel de Woerdt N. van Olst www.dewoerdt.nl
Leenders & Stoffels Makelaardij W. Stoffels www.leendersstoffels.nl
Lensen Geomanagement S. Lensen www.geomanagement.nl
Luc Beumer Vastgoed L. Beumer www.lucbeumervastgoed.nl
Maaike van Esch Fotografie Mw. M. van Esch www.maaikevanesch.nl
Maatwerk Fianancieel Advies J. de Zwart www.maatwerkfinancieeladvies.nl
Mac Donalds Park 15 N. Frentz
Mansan S.Crkvenjaš www.mansan.nl
Meijco Elektro Holland C. Meijers www.meijco.com
Minigraver Het Zand J. Scholten www.minigraverhetzand.nl
Ontwerpbureau Zark J. Zark www.ontwerpbureauzark.nl
Osteria Pomodoro R. Godding  
Pathé Nijmegen P. van der Schans www.pathe.nl
Peer van der Ven O.Zia www.peervanderven.nl
Perfect Light P. Rikken www.perfectlight.nl
Personal Touch Travel Mw. M. Delsing www.personaltouchtravel.nl
Peter van Moerkerk P. van Moerkerk www.moerkerk.nl
Pitstop.nu B. Derix www.pitstop.nu
PLM Energy J. Poldermans www.plm-energy.nl
Rabobank Rijk van Nijmegen Mw. E. Kwakkernaat www.rabobank.nl
RAN Media B. Pas www.ranmedia.nl
Renske Homminga, Legal & Governance Mw. R. Homminga  
Restaurant Zijdewinde P. Disveld www.zijdewinde.nl
Saltie Solution G. Zoutenbier  
Sanacount Bedrijfs- en Belastingadvies Mw. N. Senol www.sanacount.nl
Schäning Tax & Accounting S. Schäning www.schaning.eu
Schenk B.V. Mw. M. Schraven www.schenkgroep.nl
Scholtensign D. Scholten www.scholtensign.nl
Sietinga Fotografie W. Sietinga www.sietingafotografie.nl
Somethingelsart Mw. E. Crum www.somethingelsart.com
Stoffeeratelier Geurts Mw. S. Geurts www.stoffeerateliergeurts.nl
Stoker Notaris R. Stoker www.notarisstoker.nl
Stormgevers Concepts Events F. Vermeer www.stormgevers.nl
Strydhagen B.V. T. Wegh www.strydhagen.com
Stroom Lent F. Toering www.stroomlent.nl
Supermarkt Jan Linders J. Dijkema www.janlinders.nl
Tandartsenpraktijk Lent J. van Eekeren www.tandartslent.nl
Tapijtenzo Woninginrichting mw A. de Weerd www.tapijtenzo.nl  
Total de Rietgraaf mw T. Hartjesveld www.total.nl
Tower Living J. Merkus www.towerliving.nl
Travion IT Distribution C. van de Westeringh www.travion.nl/#top
True Movie video producties Mw. S. de Beer www.true-movie.nl
Unidos Bewindvoering B.V. Mw. Y. Tielens www.unidosbewindvoering.nl
Van Anken Makelaardij O. Disveld www.vananken.nl
Van der Valk Hotel Nijmegen Lent T. Boomkens www.valknijmegen.nl
Vierboom Trucks D. Vierboom www.vierboomtrucks.nl
Wim Ras W. Ras  
Werkbedrijf Rijk van Nijmegen mw. A. Friebel www.werkbedrijfrvn.nl
Wido Kraanverhuur B.V. J. Heijting www.wido.nl
Wijnbouwmeister J. Bouwmeister  
Willemsen & Partners G. Willemsen www.wilpar.nl
Ynvolve mw. D. Seggelinck/ R. de Back www.ynvolve.com
Zorgloo(d)s Mw. L. Stortelder